+48 505 555 777 biuro@twojapompaciepla.pl

Zbuduj z nami swoję energetyczną przyszłość

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta- doradzamy w kwestii rodzaju pompy ciepła, doboru odpowiedniego urządzenia, a także starannie planujemy i wykonujemy wszystkie etapy inwestycji. Nasze urządzenia pochodzą od najlepszych producentów takich jak: Alpha-Innotec, Muovitech. Wybierając pompę ciepła gruntową jako źródło energii cieplnej warto wiedzieć, że perfekcyjnie wykonane prace ziemne stanowią w osiemdziesięciu procentach o sukcesie prawidłowego i optymalnego działania pompy ciepła.

Działamy kompleksowo

Montujemy, dobieramy i wykonujemy kompletne systemy dostarczające ciepło bytowe i użytkowe do budynków. Stosujemy urządzenia niezawodne i najwyższej klasy.

Jesteśmy wszechstronni i elastyczni

Staramy się dostosować i przeprowadzić inwestycję w sposób który jest optymalny dla inwestora. Wszystkie etapy inwestycji starannie planujemy w czasie, co dotyczy zarówno robót jak i etapów finansowania.

Wykonujemy ogrzewanie płaszczyznowe

Wykonujemy kompleksowo górne źródła ciepła- współpracujemy z wieloma firmami w Polsce i za granicą. Świadczymy usługi najwyższej jakości.

Dajemy gwarancję do 50 lat

Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy długich gwarancji, natomiast na sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy 5 lat gwarancji w standardzie. Na szczególnie trudne i wymagające doświadczenia sondy pionowe udzielamy aż 50 lat gwarancji!

Gwarantujemy serwis 24h

Zapewniamy natychmiastowy serwis montowanych przez nas urządzeń-  z reguły czas reakcji wynosi kilkadziesiąt minut. Posiadamy również możliwość zdalnego serwisu naszych instalacji.

Współpracujemy z uznanymi markami na rynku

Nasi współpracownicy to uznane firmy z całej Europy, największe marki w poszczególnych segmentach rynku, takie jak Alpha-Innotec, Muovitech - dzięki temu nasze systemy grzewcze to najwyższa jakość światowa!

Zapewniamy atrakcyjne finansowanie

Współpracujemy i aktywnie uczestniczymy w wielu programach, pomagamy uzyskać bardzo atrakcyjne finansowanie na wykonywane przez nas pracę, np. kredyt z oprocentowaniem 1.45% przez 5 lat.

Gwarantujemy doradztwo i pomoc

Doradzamy przy wyborze inwestycji, pomagamy optymalizować koszty inwestycyjne, przygotowujemy projekty geologicznie niezbędne do odwiertów.

Share This